Vykdoma...
   
Teisėkūros naujienos įmonių teisės srityje.

LTD Įmonių teisininkų skyriaus nariai nuolat stebi teisės aktų projektus, naujai priimtus teisės aktus ir teisės aktų pasikeitimus bei siekia pasidalinti šiomis žiniomis su kitais nariais.

Čia skelbiamos naujienos apie svarbius ir įmonių teisininkui aktualius Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktus, publikuotus oficialiuose leidiniuose. Taip pat pateikiami skyriaus narių, kitų teisininkų ir ekspertų komentarai bei teisininkų parengti naujienlaiškiai.

Ypatingą dėmesį skiriame įmonių teisininkui aktualiems teisės aktų projektams. Skatiname aktyviai prisijungti prie teisės aktų projektų svarstymo ir komentavimo. Atsižvelgiant į komentarus bus suformuota skyriaus pozicija ir po to, kai ją patvirtins skyriaus valdyba, ji bus teikiama įstatymų leidėjui.

Sieksime, kad šioje erdvėje būtų publikuojama kuo daugiau naudingos informacijos apie naujausius teisės aktus ir teisės naujienas. Tikime, kad kuo geriau įmonės teisininkas yra informuotas apie ateities politikos ir reguliavimo pokyčius, tuo geriau jis gali padėti bendrovei parengti ir įgyvendinti verslo strategijas, išnaudoti galimybes.

Jūsų naujienas ar komentarus prašome siųsti adresu its@infolex.lt

Kviečiame dalintis teisės naujienomis ir dalyvauti teisėkūroje.

Tinklapio kūrimą rėmė