Vykdoma...
Kelkite kvalifikaciją Vytauto Didžiojo Universitete

Kviečiame specializuotis tarptautinio verslo teisės srityje Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakultete

 

Gerbiami teisininkai,

 

 

Vytauto Didžiojo universitete, Teisės fakultete siūloma Tarptautinio verslo teisės magistrantūros studijų programą. Ši, kol kas vienintelė tokio pobūdžio magistrantūros studijų programa Lietuvoje, trunkanti 1,5 metų, skirta visiems norintiems įgyti specialiųjų teorinių bei praktinių žinių tarptautinio verslo teisės srityje ir siekiantiems įsigilinti į tarptautinės verslo teisės problematiką ir verslo reglamentavimo ypatumus bei principus ne tik Europos, bet ir tarptautiniame lygmenyje.

Studijų metu magistrantai gilinsis į įvairius verslo teisinio reguliavimo aspektus, aktualius tarptautinio verslo aplinkoje, studijuos tokias teisines disciplinas, kaip Bendrovių teisė, Alternatyvūs ginčų sprendimo būdai, Bankininkystės teisė, Finansų ir mokesčių teisė, Konkurencijos teisė bei kt.

Visus susidomėjusius Tarptautinio verslo teisės magistrantūros studijomis, kviečiame apsilankyti VDU Teisės fakulteto tinklalapio skyrelyje Studijos [interaktyvi nuoroda http://teise.vdu.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=378], kur rasite daugiau informacijos apie šią studijų programą arba skambinti tel. 8 37 751044.    

Tinklapio kūrimą rėmė